Polskie jedzenie w stylu Magdy Gessler

Polskie jedzenie w stylu Magdy Gessler

Polskie jedzenie w stylu Magdy Gessler
luty 01
08:38 2022

Podczas ostatniej wycieczki do Warszawy musiałam wstąpić do restauracji Magdy Gessler „Polka”. Słyszałam bardzo dużo różnych opinii na temat tego miejsca i doszłam do wniosku, że sama, na własnej skórze muszę przekonać się co ma do zaoferowania Pani Magda w swojej restauracji. Polka to restauracja z prawdziwym polskim jedzeniem, tak reklamuje ją sama właścicielka. Mieści się na Starym Mieście w starej kamienicy.

Pani Gessler szczyci się tym, że w jej restauracji zjemy dobrze i po polsku ale bez obrusów ale za to kolorowo! Czas najwyższy się o tym przekonać i przetestować restaurację. Wnętrze rzeczywiście bardzo bogate i kolorowe, ja chyba nie jestem zwolennikiem tego typu rozwiązań, siedząc dłuższą chwilę w restauracji bolą mnie oczy od tak dużej ilości kolorów. Zerkam do menu. Jak na restaurację prowadzoną przez Panią Magdę Gessler to ceny są do zaakceptowania.

Woda za 7 złotych

Spodziewałam się, że będzie dwa razy drożej stąd bardzo miłe zaskoczenie. Zerkam na sałatki, jest Cezar, zamawiam. Do tego szklanka wody niegazowanej z cytryną – siedem złoty za butelkę 200 ml, uważam, że trochę drogo. Woda, według naszego prawa powinna być darmowa w każdej restauracji, szkoda, że w miejscu promowanym przez tak znaną osobę zapomina się o tym „przywileju”.

Szybka obsługa

W restauracji jest kilka zajętych stolików więc spodziewam się, że na moje danie będę czekać dobre dwadzieścia minut. Ku mojemu zdziwieniu dostaję sałatkę po dziesięciu minutach. Wreszcie przyszedł moment kiedy sama sprawdzę czy restauracja Magdy Gessler jest tak dobra jak każdy mówi.

Fenomenalne jedzenie

Sałatka jest bardzo dobra, mięsko smaczne a dodatki w niej świeże i dobrze doprawione. Widać pasję w tej restauracji i z pewnością zajrzę tam nie raz. Restauracja Polka pani Gessler jest na tyle ciekawą restauracją, że z pewnością odwiedzę kolejne restauracje sygnowane nazwiskiem tej restauratorki.

Powiązane artykuły

1 Komentarz

  1. forum.pokerzysta
    forum.pokerzysta styczeń 10, 11:02

    Super tekst! Mam nadzieję, że na nim nie skończysz 😀

    Reply to this comment

Napisz komentarz

<

2 × 2 =