Wizyta u ginekologa – prywatna czy publiczna?

Wizyta u ginekologa – prywatna czy publiczna?

Wizyta u ginekologa – prywatna czy publiczna?
kwiecień 28
07:59 2022

Młode Warszawianki często mają problem jeśli chodzi o znalezienie gabinetu ginekologicznego, który sprostałby ich wymaganiom. Pierwsza wizyta u ginekologa powinna odbyć się w miłej, bezstresowej i przyjaznej atmosferze i prowadzona powinna być przez fachowego lekarza, który dokładnie odpowie na każde, nawet wydawać by się mogło najgłupsze pytanie.

Dobry ginekolog
O dobrego ginekologa pracującego dla NFZ w Warszawie jest bardzo trudno. Terminy na wizyty zajmowane są w ekspresowym tempie, dlatego coraz więcej dziewczyn mieszkających w Warszawie jest zainteresowanych prywatną opieką lekarską, która staje się coraz bardziej popularniejszą.

Wizyta prywatna
Prywatną praktykę otwiera także coraz więcej lekarzy ginekologów – okazuje się, że jest to bardzo dobry biznes, który niezwykle opłaca się lekarzom. Niestety dziewczyny, aby dostać się i do takiego ginekologa muszą niestety dość się „nagimnastykować”.

Ginekolog w mieszkaniu
Moje koleżanki mieszkające na Mokotowie jeżdżą aż na Białołękę do gabinetu pani doktor, która przyjmuje w swoim mieszkaniu. Zaadaptowane pomieszczenie na poczekalnię dla chorych uspokaja, w radia płynie spokojna muzyka a ściany udekorowane są zdjęciami dzieci, których ciążę prowadziła pani doktor. W gabinecie czeka na nich uśmiechnięta pani po czterdziestce, która wydaje się, że słucha uważnie i szuka rozwiązania problemów. Jednak moje koleżanki narzekają, że oprócz atmosfery i dobrego rozwiązania problemu nie są zbytnio zadowolone.

Gra na czas
Wizyta trwa z zegarkiem w ręku dziesięć minut, a za wizytę studencką – czyli zniżkową – zapłacić musimy 120 zł. Godziny studenckie trwają zaś od 9 do 12 rano, czyli w godzinach które zazwyczaj przeznaczone są na zajęcia na uczelni. Jednak dziewczyny mówią, że póki nie znajdą lepszego rozwiązania będą regularnie odwiedzać właśnie tą panią doktor.

Powiązane artykuły

2 Komentarzy

 1. Ola
  Ola kwiecień 26, 16:41

  Tez miałam strasznie, ale to strasznie wielki problem z wyborem swojego ginekologa. pytałam, czytałam i nigdy nie byłam zdecydowana do tego jedynego aż w końcu postawiłam na prywatnego ginekologa który odwiedza mnie w moim mieszkaniu. Na dzień dzisiejszy nie zamieniła być go na żadnego innego. Polecam przeczytać ten artykuł 🙂

  Reply to this comment
 2. Asuilka.
  Asuilka. kwiecień 26, 17:13

  Wiadomo że ginekolog jest osobą , do której każda z nas będzie musiała pójść i nie należy z tym zwlekać jeżeli dzieje się coś złego. Ja osobiście stawiam na prywatne zakłady ginekologiczne w Warszawie ze względu na czas w którym muszę się tam udać. Nasze zdrowie niema żadnej ceny drogie panie. A Warszawa jest miejscem w którym dobrzy ginekolodzy nie są na wyginięciu . Ważne żeby wizyta u niego była przyjemnością a nie karą 😉 Pozdrawiam.

  Reply to this comment

Napisz komentarz

<

two × five =