Statuetki okolicznościowe na zamówienie

Statuetki okolicznościowe na zamówienie

Statuetki okolicznościowe na zamówienie
lipiec 07
09:54 2022

Statuetki są przyznawane za wybitne osiągnięcia w różnych dyscyplinach i dziedzinach. Wręczane osobom zasłużonym lub wyróżniającym się. Statuetki są wyrazem podziękowania za wkład i poświęcenie danej osoby w danej dziedzinie np. sporcie, polityce, filmie. Statuetki od wielu lat wręczane są na największych światowych uroczystościach. Coraz częściej statuetki są wręczane na imprezach mniejszej wagi i znajdują zastosowanie w życiu codziennym.

Statuetka firmowa dla najlepszego pracownika

Zbliża się jubileusz funkcjonowania Twojej firmy? A może firma się rozwija i chciałbyś nagrodzić swoich pracowników za włożony trud? Zorganizuj uroczystą galę dla wszystkich pracowników i zainwestuj w statuetki na zamówienie. Możesz podarować swoim pracownikom statuetki za wybitne zasługi w biznesie. A może któryś z pracowników zostanie pracownikiem roku lub awansuje? Statuetki będą stanowiły wyjątkową pamiątkę.. Statuetki na zamówienie to idealne rozwiązanie na ważną firmową imprezę i jubileusze firmowe.

Statuetka sportowa

Ktoś z Twoich bliskich zdobywa medale na imprezach sportowych? Jedną z form uznania za sportowe sukcesy i wyniki jest wręczanie statuetki. Zazwyczaj przypomina ona kształtem korpus sportowca z danej dyscypliny sportowej lub nawiązuje kształtem akcesoriów sportowych np. przypomina piłkę. Warto zainwestować w statuetki na zamówienie. Pracownia projektowa przygotuje dla Ciebie statuetkę w dowolnym kształcie wraz z tabliczką pamiątkową.

Statuetka okolicznościowa

Każdy z nas bywa na różnego rodzaju imprezach rodzinnych typu jubileusze, imieniny, rocznice. Nie masz pomysłu na prezent? Dobrą alternatywą wobec tradycyjnych prezentów i kwiatów jest wręczenie statuetki okolicznościowej. Statuetki będą wyrazem uznania i podziękowaniem dla członków rodziny. Statuetki na zamówienie możesz podarować między innymi dla rodziców z okazji rocznicy ślubu czy dla dziadków z okazji urodzin.

Statuetka na zamówienie

Statuetki okolicznościowe mogą być wykonane z różnych materiałów, takich jak brąz, mosiądz, stal nierdzewna, granit czy marmur. Statuetki na zamówienie są w większości wykonane technologią odlewu lub z plexi. Dzięki temu, mogą odwzorowywać dowolnie wybrany kształt przez zamawiającego. Wręczone ważnym dla nas osobom, podkreślą ich włożony w dane przedsięwzięcie. To także uniwersalna i ponadczasowa pamiątka. Szukasz statuetek w swoim mieście? Poszukaj w internecie wpisując nazwę swoje miasta, np. statuetki w Warszawie lub statuetki w Szczecinie.

Powiązane artykuły

0 Komentarzy

No Comments Yet!

There are no comments at the moment, do you want to add one?

Napisz komentarz

Napisz komentarz

<

fourteen + 1 =