Fizjoterapeuta w Warszawie – jak wybrać?

Fizjoterapeuta w Warszawie – jak wybrać?

Fizjoterapeuta w Warszawie – jak wybrać?
luty 16
11:28 2022

Czy szukasz dobrego fizjoterapeuty z Warszawy, który pomoże Ci dojść do siebie po kontuzji, obejrzy Twoje mięśnie i zaleci dobry zestaw ćwiczeń? W Warszawie pełno jest fizjoterapeutów – zarówno tych, którzy pracują w funduszu zdrowia, w gabinetach SPA, są także Ci którzy prowadzą własną działalność, odwiedzając swoich klientów o wybranej przez nas porze. W jaki sposób wybrać fizjoterapeutę odpowiedniego dla nas?

Przede wszystkim zależy to od kontuzji lub po prostu powodu dlaczego musimy wybrać się do fizjoterapeuty. Jeśli jesteśmy kontuzjowani w miejsce, które pozwala nam normalnie chodzić, możemy spokojnie przejść się do gabinetu SPA gdzie urzęduje fizjoterapeuta bądź do zakładu rehabilitacji.

Wizyta domowa

Gorzej, jeśli uszkodziliśmy nogę lub plecy – wtedy lepiej powołać się na wizytę domową – przynajmniej za pierwszym razem. Fizjoterapeuci dojeżdżają z własnym stołem do masażu, a więc jeśli potrzebny będzie masaż w krótki sposób przeniosą Cię do takiego gabinetu – po prostu rozkładając stół w Twoim mieszkaniu.

Męczący masaż

Jeśli fizjoterapeuta zaleci Ci rehabilitację musisz liczyć się z podróżą do danego gabinetu fizjoterapii. Wybieraj te, które są stosunkowo niedaleko od miejsca zamieszkania – masaże, wbrew pozorom są bardzo męczące dla kontuzjowanej osoby. Dlatego jeśli fizjoterapeuta zaleci Ci relaks po masażu przez 15 minut, zastosuj się do jego rad i przed wyjściem do domu siedź do tej pory, aż poczujesz się dobrze.

Rehabilitacja

Podróż na rehabilitację, zwłaszcza po ciężkich kontuzjach może być dużym wyzwaniem – warto więc skrócić sobie ten dystans i po prostu stać się bardziej „wygodnym” na okres kontuzji i wracania do formy. Fizjoterapeutów w Warszawie znajdziesz praktycznie wszędzie – rozejrzyj się, a na pewno znajdziesz coś, co odpowiada Twoim potrzebom. Powodzenia!

Udostępnij

Powiązane artykuły

1 Komentarz

  1. Ewa
    Ewa maj 14, 18:42

    No właśnie o to jest pytanie. Jak wybrać dobrego fizjoterapeutę który mógł by również przyjechać do mojego domu. Znacie kogoś takiego ?? Jeżeli tak to poratujcie prosze jakimiś danymi czy namiarami. z góry dziękuje 🙂

    Reply to this comment

Napisz komentarz

<

one × four =