Zielony Żoliborz pełen kultury

Zielony Żoliborz pełen kultury

Zielony Żoliborz pełen kultury
wrzesień 11
10:55 2021

Jeśli wakacje zamierzacie spędzić w Warszawie, to na pewno sen z powiek spędzają Wam takie sprawy jak załatwienie taniego i ładnego mieszkania czy też kwestia dojazdów, które w godzinach szczytu mogą stać się naprawdę męczące. Jeśli jednak już uporządkujemy swoje sprawy warto pomyśleć o takim aspekcie życia, jakim jest kultura.

Zielony Żoliborz tętni kulturą na co dzień

Jedną z dzielnic Warszawy, która oferuje bardzo dużo jeśli chodzi o wydarzenia kulturalne jest Żoliborz, zwany często przez Warszawiaków zielony Żoliborz. Pełna zieleni dzielnica zlokalizowana blisko centrum przyciąga imprezami, które organizuje urząd miasta i dom kultury. Liczne wystawy to tylko „standardowa” część tego, co do zaoferowania ma Żoliborz. Odbywający się co tydzień letni Targ Śniadaniowy to miejsce, gdzie kultura spotyka się z jedzeniem. To połączenie jest po prostu wyśmienite! Liczne pikniki przyciągają tłumy spragnionych wrażeń kulturalnych mieszkańców Warszawy.

Kolejnym kulturalnym wydarzeniem jest organizacja licznych treningów biegowych. Być może część z Was zapyta „a co kultura ma do sportu?” Spieszymy się z odpowiedzią. Podczas treningów biegowych jesteśmy pod okiem osób, które są fachowcami w tej dziedzinie – poprawią nasze błędy, pomogą zrealizować własne cele i sprawią, że bieganie będzie naszą pasją.

Joga na Żoliborzu

Z entuzjazmem zielony Żoliborz przyjął warsztaty jogi, które oprócz aktywności ruchowej oferowały warsztaty z wiedzy o krajach Dalekiego Wschodu i spotkań na temat zdrowego trybu życia. Okresem w ciągu roku, w którym kultura ożywa jest lato. Nie warto tracić go na siedzeniu w czterech ścianach, lepiej odwiedzić zakładkę „kultura” na stronie internetowej dzielnicy Żoliborz, zaopatrzyć się w butelkę zimnej wody i udać się na kulturalne spotkania w tej dzielnicy – wszak dojazd na Żoliborz ułatwia metro. Wymówką w tym przypadku nie będzie nawet odległość – Żoliborz to przecież zielone serce i centrum miasta!

Powiązane artykuły

0 Komentarzy

No Comments Yet!

There are no comments at the moment, do you want to add one?

Napisz komentarz

Napisz komentarz

<

4 × 2 =