Jak wybrać najlepszy gabinet medycyny estetycznej w stolicy?

Jak wybrać najlepszy gabinet medycyny estetycznej w stolicy?

Jak wybrać najlepszy gabinet medycyny estetycznej w stolicy?
luty 06
08:09 2021

Warszawiacy coraz częściej dbają o swój wygląd – zwłaszcza piękna część społeczeństwa, kobiety, chcą zatrzymać upływający czas. Dlatego już nikogo nie dziwi fakt, że na nowych osiedlach pierwszymi lokalami które się otwierają są gabinety medycyny estetycznej. Miejsca te przyciągają panie z Warszawy intymną atmosferą: mamy zabielane ściany dzięki którym nie widać kto siedzi w środku, bliską odległością do domu i całkiem okazyjnymi cenami. Co jednak zrobić, aby trafić do dobrego gabinetu, który nie zrobi nam krzywdy?

Przede wszystkim nie należy ufać przychodniom, które ogłaszają się na grouponie. Pamiętajmy, że zabieg polegający na ingerencji w nasze ciało to zabieg medyczny, na którym nie należy oszczędzać. Abyśmy byli bezpieczni podczas zabiegu, powinniśmy sprawdzić kwalifikacje osoby która wykonuje takie zabiegi – jeśli jest to ktoś inny niż lekarz medycyny estetycznej powinniśmy zastanowić się dwa razy zanim poddamy się tej osobie. Obejrzyjmy dokładnie dyplomy, poczytajmy opinie w Internecie.

Z polecenia

Najlepiej do gabinetu medycyny estetycznej trafić z polecenia – osoby, która już w takim miejscu była, zaufanego dermatologa czy innego lekarza. Zabiegi nie są najtańsze i w większości nie są refundowane przez Narodowy Fundusz Zdrowia. Jeśli jednak zamierzamy poddać się takiej operacji jak korekta uszów czy nosa warto powalczyć o takie dofinansowanie. Jeśli zabieg okaże się odrobinę zdrowotny, NFZ z chęcią dołoży nam kilka złotych do funduszu zabiegowego.

Wybierz najlepszy gabinet medycyny estetycznej

W Warszawie dostępnych jest wiele klinik medycyny estetycznej. Jak ją wybrać? Jeśli myślisz o zabiegu estetycznym, a nikt z otoczenia nie może Ci polecić zaufanej kliniki, przejeżdżając obok klinik medycyny estetycznej sprawdzaj co jakiś czas czy klinika przetrwała próbę czasu. Jeśli tak, możesz zacząć się interesować cenami i kwalifikacjami kadry tam pracującej.

Powiązane artykuły

2 Komentarzy

 1. Ewka
  Ewka kwiecień 21, 09:43

  Badawcze spojrzenie na kwestię, każdy winien rozczytać także zapoznać się z przedmiotem.

  Reply to this comment
 2. RSS Wiadomości
  RSS Wiadomości czerwiec 12, 04:04

  Uważaj, żebyś przez nieuwagę nie stworzył czegoś wiekopomnego i na stałe wpisał się w historię indeksów google 🙂

  Reply to this comment

Napisz komentarz

<

5 × 4 =