Dentyści w Warszawie – jak wybrać?

Dentyści w Warszawie – jak wybrać?

Dentyści w Warszawie – jak wybrać?
styczeń 04
08:47 2021

Dentyści w Warszawie to temat, o którym można by rozmawiać godzinami. Przede wszystkim warto zauważyć, że w Warszawie niesamowicie rozwinął się prywatny rynek dentystyczny.

Stomatolodzy od lat zauważają bowiem, że NFZ coraz mniej dba o refundowanie zabiegów dentystycznych, a państwowy fotel dentystyczny nadal nie kojarzy nam się za dobrze. Z najnowszych badań wynika, że wolimy wydać pieniądze na prywatne leczenie u stomatologa niż oczekiwać w kolejce do dentysty z NFZ. Podobnie jest z mieszkańcami Warszawy. Przechodząc się po normalnej ulicy na jednym z warszawskich osiedli możemy zliczyć przynajmniej dziesięć gabinetów dentystycznych. Każdy z nich wygląda bardzo ładnie – są to gabinety urządzone w nowoczesnym stylu, pachnące nie środkami dezynfekcyjnymi a kwiatami, z recepcją i spokojną, relaksacyjną muzyką.

Sami stomatolodzy znieczulają zawsze, kiedy o to poprosimy, a nawet… przepraszają, jeśli coś boli! Zupełnie niepodobne do dentystów, prawda? Czy Warszawiakom podoba się taka forma obsługi? Wydaje się, że tak. Warszawiacy lubią, jeśli czują się bezpiecznie i mają wrażenie że są w zaufanych rękach. Wizyta u dentysty w warszawskim gabinecie nie kojarzy się już źle nawet dzieciom.

Wiele gabinetów ma specjalne pomieszczenia do leczenia zębów najmłodszych pacjentów. Są one kolorowe, dentysta ubrany jest na kolorowo (niekoniecznie w biały kitel), a z telewizora płyną bajki, które skutecznie skupiają uwagę malca. Aby dziecko nie czuło bólu, stosuje się znieczulenia oraz gaz rozweselający. Dentyści są cierpliwi – jeśli pociecha płacze, przerywają leczenie, proponują zabawę, przytulają. Po skończonym zabiegu zaś przybijają piątkę i wręczają drobny upominek. Takie gabinety dentystyczne w Warszawie mają niesamowite wzięcie.

Powiązane artykuły

0 Komentarzy

No Comments Yet!

There are no comments at the moment, do you want to add one?

Napisz komentarz

Napisz komentarz

<

1 × five =